Náš tým


FOTO UČITELKY

 


vesela lucie6Erika Veselá - pečovatelka, zástupce ředitelky

Mám ukončené magisterské studium v oboru Specializace v pedagogice na Fakultě humanitních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. V budoucnu si chci vzdělání dále rozšířit a to v oboru Pedagogika pro předškolní vzdělávání.

Jsem veselé a společenské povahy a ráda se obklopuji dětmi. Často si s nimi užívám různých rukodělných činností, her a další dětské zábavy. Na dětech nejvíce miluji právě jejich nádhernou bezprostřednost, se kterou Vám ihned dají upřímně najevo, co je baví, jestli jsou šťastní nebo že je něco trápí. Vím, že hodně záleží na tom, aby se děti cítily bezpečně a věděly, že za mnou mohou přijít s jakoukoliv bolístkou na duši či na těle. Proto se vždy snažím k dětem přistupovat s co největším porozuměním pro jejich „svět“ tak, aby mi věřily a byly vždy šťastné a usměvavé. Velmi se těším na práci s nimi, na jejich kouzelný úsměv a věřím, že si budeme rozumět. 

Svůj volný čas trávím nejvíce se svou rodinou, kdy navštěvujeme především kulturní památky a sportujeme (kolo, plavání, squash).

 

komosna martinaMartina Volfová - pečovatelka

V odpovědi na otázku čím chci být, jsem měla jasno již v dětství. Všechny mé aktivity tedy směřovaly k tomu, abych se stala učitelkou v mateřské škole. Hra na hudební nástroje, sportovní aktivity a zpěv patřily a stále patří mezi mé oblíbené aktivity, které bych chtěla spolu s dalším předat dětem.

Jsem absolventkou Pedagogické školy v Brně v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika. Zde jsem načerpala zkušenosti nejen teoretické, ale i praktické v podobě praxí a kurzů.  Aktuálně si své schopnosti a dovednosti rozšiřuji na Univerzitě Tomáše Bati v oboru Učitelství pro mateřské školy.

Děti jsou pro mě radostí a darem! Každé dítě je individuální osobnost, která může světu přinést mnoho nového. Každý den mě překvapí tím, jak mají bohatou představivost a co všechno vymyslí.

Svůj volný čas nejraději trávím sportovními aktivitami, hrou na klavír a četbou knih. Nedílnou součástí mého života je má rodina a přátele.

 
 
 
 
Více akcí