Náš tým


FOTO UČITELKY

 


vesela lucie6Erika Veselá - pečovatelka, zástupce ředitelky

Mám ukončené magisterské studium v oboru Specializace v pedagogice na Fakultě humanitních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. V budoucnu si chci vzdělání dále rozšířit a to v oboru Pedagogika pro předškolní vzdělávání.

Jsem veselé a společenské povahy a ráda se obklopuji dětmi. Často si s nimi užívám různých rukodělných činností, her a další dětské zábavy. Na dětech nejvíce miluji právě jejich nádhernou bezprostřednost, se kterou Vám ihned dají upřímně najevo, co je baví, jestli jsou šťastní nebo že je něco trápí. Vím, že hodně záleží na tom, aby se děti cítily bezpečně a věděly, že za mnou mohou přijít s jakoukoliv bolístkou na duši či na těle. Proto se vždy snažím k dětem přistupovat s co největším porozuměním pro jejich „svět“ tak, aby mi věřily a byly vždy šťastné a usměvavé. Velmi se těším na práci s nimi, na jejich kouzelný úsměv a věřím, že si budeme rozumět. 

Svůj volný čas trávím nejvíce se svou rodinou, kdy navštěvujeme především kulturní památky a sportujeme (kolo, plavání, squash).

 
 
 
 
Více akcí