Náš tým

 
lancouchova marie1
Marie Lancouchová - ředitelka

Dítě je jako kniha s čistými listy. Jsem ráda, že do ní mohu každý den vepsat alespoň jednu krátkou větu."Jsem absolventkou oboru Učitelství pro mateřské školy na Univerzitě Palackého v Olomouci. Po ukončení studia se mým působištěm stala Mateřská škola Polešovice.


Výchovu dětí vnímám jako velkou zodpovědnost a zároveň také jako tu nejkrásnější a nejsmysluplnější práci. Mým cílem je, aby naše školka rozvíjela samostatné a zdravě sebevědomé děti cestou přirozené výchovy a položila jim základy pro celoživotní vzdělávání na základě jejich možností, zájmů a potřeb.

Svůj volný čas ráda trávím se svým manželem a dcerami Anežkou a Alžbětkou. K mým láskám patří i dobrá hudba, dobré jídlo a chvíle s přáteli.


lacinova sonaSoňa Lacinová - pečovatelka

Po absolvování střední školy jsem pracovala v sociálních službách a v dětském domově v Uherském Hradišti, a v mateřské škole v Kostelanech nad Moravou. Práce v MŠ mě velmi zaujala, proto jsem se rozhodla pro absolvování rekvalifikačního kurzu akreditovaného MŠMT „Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky“. A své vzdělání si dále rozšiřuji akreditovaným kurzem „Asistent pedagoga“. Práce s malými dětmi mě velmi obohacuje a naplňuje. Proto bych se i nadále v tomto směru ráda vzdělávala, rozvíjela své vědomosti a získávala nové zkušenosti.

Ve svém volném čase se věnuji sportovním aktivitám, zejména pak in-line bruslím, cyklistice, lyžování a plavání. Ráda navštěvuji divadlo, kino a výstavy. Úplně nejraději však svůj volný čas trávím se svým vnoučkem Vincentem.
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
Více akcí