Zřizovatel

Společnostem LAPP Czech Republic s.r.o. a LAPP Slovakia s.r.o. se daří dlouhodobě a úspěšně rozvíjet obchodní spolupráci se svými zákazníky v České a Slovenské republice, trvale dynamicky růst a díky tomu být velmi úspěšnou a uznávanou součástí nadnárodního holdingu LAPP. Ten je celosvětovým výrobcem a systémovým dodavatelem průmyslových kabelů a kabelového příslušenství.

Klíčovými aktivitami, které by měly zajistit růst i do budoucna, jsou především podpora kabelové konfekce a další rozvoj v oboru kolejových vozidel, automatizace a potravinářských technologií.

V květnu 2009 získala společnost LAPP Czech Republic s.r.o. ocenění Stavba roku 2008 Zlínského kraje pro nově otevřené administrativní a logistické centrum, a to v kategorii "Průmyslové a zemědělské stavby". O osm let později, kdy společnost zvýšila počet zaměstnanců na 267, byla k této budově přistavěna a slavnostně otevřena nová výrobní hala pro výrobu kabelové konfekce. 

V roce 2018 oslavil LAPP výročí 25 let působení na českém a slovenském trhu, kdy za minulý hospodářský rok 2017/2018 dosáhla společnost historicky nejvyššího obratu, a to téměř jedné miliardy korun.

Budova + hala

 

Více akcí